BRAWOOOOO 🎉🎉🎉

Właśnie kupiłaś książkę CO TO JEST SESJA ZDJĘCIOWA mojego autorstwa.
Ogromnie dziękuję Ci za zaufanie, to wiele dla mnie znaczy!🧡
 
Napisałam ją dla Ciebie z miłością,
Spakowałam z czułością,
A teraz oddaję ją w Twoje ręce z wdzięcznością. 
Już niebawem dotrze co Ciebie i mam nadzieję, będzie Ci pięknie służyła jako narzędzie dzięki, któremu wprowadzisz swoje dziecko, lub dzieci, które będę Twoimi modelami w świat sesji zdjęciowej, jeszcze zanim się na niej pojawią.
MISJĄ TEJ KSIĄŻKI JEST WSPIERANIE DZIECI, rodziców , fotografek i fotografów, bo to właśnie pozytywne nastawianie i przygotowanie są kluczem do udanej sesji zdjęciowej.
 
Spotkanie podczas sesji zdjęciowej, ma być miłym czasem spędzonym z tymi, których kochamy w przyjaznej atmosferze, bez nerwów, strachu wynikającego z niepewności, co się wydarzy. 
Dzięki pracy z książką, czyli przeczytaniu jej przed sesją, najlepiej kilkukrotnie. Przez to wprowadzisz dziecko w świat sesji zdjęciowej jeszcze przed nią, dzięki czemu pójdzie na nią spokojne i podekscytowana nową przygodą, która je czeka.

Ja daję Ci narzędzie, ale to Ty masz z nim pracować 😊

 
Każda książka to małe dzieło sztuki bliskie mojemu sercu bardzo mocno, 
więc spakowana z wdzięcznością wyruszy już za chwilę w drogę do Ciebie
Już nie mogę się doczekać, kiedy do Ciebie dotrze i będziesz mogła ją zobaczyć, 
pogłaskać, przytulić i oczywiście przeczytać🧡
 
 
Koniecznie daj mi znać JAK CI SIĘ PODOBA???

Napisałam ją prosto z serca i mam nadzieję, że trafi do Twojego, a jeszcze bardziej do serduszek dzieci, którym będziesz ją czytać

Będzie mi ogromnie miło jeśli podzielisz się informacją o książce w swoich social mediach, kiedy już do Ciebie dojdzie Koniecznie oznacz mnie @basiolandia.photography, żebym mogła zobaczyć twój post lub story.

Największą radość sprawisz mi jeśli nagrasz reakcję dzieci, bo to dla nic powstała ta książka prosto z mojego basiolandiowego serca

Jeszcze raz dziękuję za TWOJE ZAUFANIE,
niech ta książka przyniesie dla Ciebie samo dobro🧡🧡🧡

Ściskam Basiolandia 🌸

Copywright © 2022 by Basiolandia Photography | Polityka prywatności