E-BOOK JESIENNY

EBOOK JESIENNY

20 pomysłów na jesienne zdjęcia w plenerze

20 pomysłów na jesienne zdjęcia w plenerze

Kompleksowy poradnik jak zrobić magiczne zdjęcia jeszcze tej jesieni!

Znajdziesz tutaj konkretne porady, przykładowe zdjęcia wraz z parametrami oraz gotowe palety kolorystyczne, co zdecydowanie ułatwi Ci pracę podczas sesji zdjęciowej! 

Kompleksowy poradnik jak zrobić magiczne zdjęcia jeszcze tej jesieni!
Znajdziesz tutaj konkretne porady, przykładowe zdjęcia wraz z parametrami oraz gotowe palety kolorystyczne, co zdecydowanie ułatwi Ci pracę podczas sesji zdjęciowej! 

Jesienne pomysły na zdjęcia

POBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ

POBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ

Z JESIENNEGO
E-BOOKA dowiesz się:

Z JESIENNEGO E-BOOKA dowiesz się:

Ty też możesz uchwycić jesień na magicznych kadrach!

W JESIENNYM EBOOKU znajdziesz 20 konkretnych pomysłów na jesienne zdjęcia w plenerze. A ponadto:

W JESIENNYM E-BOOKU znajdziesz 20 konkretnych pomysłów na jesienne zdjęcia w plenerze. A ponadto:

Wszystkie rady przetestowałam u siebie. Dostajesz gotowe rozwiązania, by szybko i sprawnie przygotować się i przeprowadzić sesję zdjęciową.

"FOTOmarzenia się nie spełniają, FOTOmarzenia się spełnia!"

BASIOLANDIA
czyli Basia Strzelec

"FOTOmarzenia się nie spełniają, FOTOmarzenia się spełnia!"

Jako fotografka i artystka od 2015 roku w ramach marki BASIOLANDIA PHOTOGRAPHY wspieram rodziny w zapisywaniu ich wspomnień. Moja specjalizacja to magiczna fotografia plenerowa. Czuję ogromną wdzięczność, że wybrałam tę drogę – moje fotografie są wielokrotnie doceniane w świecie profesjonalnej fotografii (m.in. w 2020 roku trzy prace otrzymały wyróżnienia, a jedna zdobyła brązowy medal w norweskim konkursie dla zawodowych fotografów).

Równolegle dzielę się swoją pasją do fotografii z kobietami z całego świata – wspieram je w działaniu na różnych etapach ich fotograficznej ścieżki. Jestem przewodniczką w ich rozwoju i na drodze po ich FOTOmarzenia. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny fotografii, inspiruję i pokazuję jak dzięki magicznym zdjęciom zachwycać swoich klientów.

Realizuję swoją misję poprzez bezpłatny podcast WIĘCEJ NIŻ FOTOGRAFIA, ale przede wszystkim w pełni pomagam rozwinąć skrzydła w kursach pod marką AKADEMII MAGICZNEJ FOTOGRAFII. Stworzyłam pierwsze tak skuteczne fotograficzne kursy online, oparte na autorskiej formule P4: „FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Z ODROBINĄ MAGII” oraz „OBRÓBKA W LIGHTROOM Z ODROBINĄ MAGII”. Kończy je ponad 98% Kursantów, co w świecie edukacji online jest fenomenalnym wynikiem!

Kocham również pracować bezpośrednio z przyszłymi fotografami i fotografkami – od 2017 roku prowadzę autorskie WARSZTATY FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ w Polsce i Norwegii.

Prywatnie jestem podróżniczką i miłośniczką prostego życia w zgodzie z Matką Naturą.

Przeczytaj opinie o niedawno wydanym ZIMOWYM E-BOOKU

Magdalena Kasprzycka-Boike

Dla mnie e-book był bardzo miłym zaskoczeniem. Życzyłabym sobie tak skumulowanej wiedzy na każdą porę roku, ale także na niektóre okoliczności. Nie było w nim tylko suchej wiedzy i opisów. Zdjęcia w e-booku pobudzały moją wyobraźnię i kreatywność do tego stopnia, że miałam ochotę już wybiec z domu na śnieg i wypróbować proponowane w nim pomysły na zimowe kadry. Tak, myślę, że to ułatwiło pracę wszystkim, którzy z niego skorzystali w zrobieniu sobie czy klientom naprawdę dobrych zdjęć tej zimy. Bardzo Go polecam i będę polecać.

Patrycja Zawadzka

Zimowy e-book od Basiolandii to kopalnia inspiracji. Gdy spadnie śnieg i pojawia się myśl o zrobieniu śnieżnych sesji. Pędzimy z aparatem w plener i... pustka w głowie, nagle kreatywne pomysły odpływają w dal. Z pomocą przychodzi ten właśnie e-book! Nie tylko rozwiewa dylematy techniczne, ale również pokazuje gotowe rozwiązania na zimowe kreatywne zdjęcia. E-book polecam nie tylko amatorom pasjonatom fotografii, ale również zawodowym fotografom. Nowe inspiracje to zawsze powiew świeżości i jeszcze ładniejsze zdjęcia dla klientów. Mi osobiście ten e-book bardzo pomógł w planowaniu zimowych sesji, gorąco polecam!

Monika Nalepa

ZIMOWY E-BOOK wydany przez Basiolandię to pigułka wiedzy. Jest przydatna w okresie zimowym, dla tych, co chcą fotografować w plenerze. Praktyczne porady i dołączone do nich zdjęcia, pozwalają od razu zobaczyć, o co Basi chodziło. Bardzo polecam ten E-BOOK, ponieważ wiele rzeczy się wie, ale umyka w ciągu roku do następnej zimy. Tu mamy gotowy poradnik, który możemy przejrzeć na początku zimy i mamy gotowe podpowiedzi, jakie zdjęcia robić i wymyślać swoje. Dla mnie ten E-BOOK jest piękny i wartościowy w całości. Do tego cudne zdjęcia Basi to wisienka na torcie.

POBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ, PRZEJRZYJ GO I DZIAŁAJ!

Nie przegap takiej okazji, bo jesień już tuż, tuż!

Copywright © 2021 by Basiolandia Photography                                    Polityka prywatności | Regulamin